Gastro zóna


V prípade , že otvárate novú gastro prevádzku , prípadne nie ste spokojní s kvalitou kávy alebo súvisiacich služieb , máme pre Vás pripravený                                                   team pracovníkov , ktorí Vám pomôžu vybudovať skutočne kvalitnú kaviareň alebo reštauráciu  s  ponukou pravého talianskeho espressa.


Skutočne prémiová kvalita talianskej kávy 

Značka a káva Lucaffé

Značka Lucaffé začala písať svoju históriu v roku 1996. Keď Gian Luca Venturelli otvoril svoju prvú pražiareň kávy
v mestečku Padenghe na brehu Lago di Garda v severnom Taliansku. Vďaka remeselnej zručnosti Gian Lucu Venturelliho pri
pražení kávy a starostlivému výberu dodávateľov kávových zŕn sa značka Lucaffé stala známou a obľúbenou nielen v Taliansku
a Európe, ale aj na iných kontinentoch - Ázia, Amerika. Z malej pražiarne v roku 1996 je dnes medzinárodná spoločnosť, ktorá pod starostlivým 
vedením jej majiteľa, produkuje nielen špičkovú kávu rôznych druhov, ale tiež ako jedna z prvých pražiarní začala vyrábať podovú kávu
a tiež vyrába kávovary značky La Piccola.

Spoločnosť Lucaffé vyrába kompletný sortiment kvalitnej kávy vhodnej pre všetky druhy kaviarni a reštauračných zariadení . Záleží len na Vašich predstavách a chuti Vašich zákazníkov .


Porcelánové šálky Lucaffé 
Porcelánové šálky Lucaffé sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho talianskeho porcelánu a ich skvelý design a nápaditosť  bude ozdobou Vašej kaviarne .


Neodmysliteľnou súčasťou je samozrejme aj bohatá ponuka príslušenstva , ktorá Vám bude plne k dispozícii.
Profesionálne kávovary 

Príprava kvalitného Espressa či Cappuccina sa samozrejme nezaobíde bez profesionálneho  kávovaru . 

Naša spoločnosť Vám ponúka špičkové talianske profesionálne kávovary značky WEGA a profesionálne ESE POD kávovary La Piccola .

Profesionálne kávovary WEGA 

Naša spoločnosť WDK group , s.r.o. Vám rada poskytne kompletné poradenstvo pri výbere toho najoptimálnejšieho profesionálneho kávovaru s prihliadnutím na potreby Vašej prevádzky. Ponuka modelov je skutočne široká a uspokojí každého zákazníka. Každý z modelov spoločnosti WEGA sa vyrába vo viacerých variantoch a samozrejme aj farbách aby bol plne v súlade s potrebami zákazníka .  
Pre prevádzky z menším počtom predaných porcií kávy alebo s myšlienkou ponuky viacerých druhov kávy je čoraz populárnejší systém ESE POD .

Prinášame Vám kompletnú ponuku profesionálnych talianskych  ESE POD kávovarov značka La Piccola .

Výhody :

-           Nízke účty za energie.

-         Úplná kontrola počtu pripravených a predaných káv.

-         Možnosť bezproblémového rozšírenia druhov ponúkanej kávy   ( bezkofeinová , orechová príchuť , karamelová príchuť , 100% Arabica Columbia a podobne. )

-         Jednoduchšia údržba

-         Stabilná a skvelá kvalita kávy Lucaffe.

-         Štart kávovaru La Piccola Cecilia už za 2 minúty !  
Široká ponuka kávy Lucaffé v prezentačnom boxe 

Prenájom profesionálnych kávovarov .


V spolupráci s poprednými bankovými a leasingovými spoločnosťami Vám radi pripravíme všetky podmienky na prenájom kávovarov . Vaša spoločnosť ostane nezaťažená úvermi a ušetrené prostriedky tak môžete investovať do rozvoja spoločnosti. Všetky parametre sú vždy pripravené individuálne , podľa predstáv a potrieb každého zákazníka.


      V prípade, že Vás naša ponuka na spoluprácu zaujala, kontaktujte nás v akúkoľvek dennú, alebo nočnú hodinu na telefónnom čísle:0905 490 691

Ivo Michalov

hlavný manažér pre HO-RE-CA